ثبت نام کارگاه

دوگانه سوز کردن اقساطی

23 خرداد 1403

91

دوگانه سوز کردن اقساطی

 

دوگانه سوز کردن اقساطی در سایت  CNG market

مجموعه CNGmarket  در این شرایط اقتصادی بازار جهت حمایت از شما مشتریان عزیز، نصب و دوگانه سوز  کردن خودرو را با شرایط اقساطی آغاز کرد.

نصب اقساطی خودرو ها در مجموعه  CNGmarket به دو صورت انجام می شود:

  1. از طریق وام قرض الحسنه(به صورت کاملا آنلاین):

فرایند افتتاح حساب از طریق همراه بانک مهر انجام داده و بعد از این مرحله درخواست وام را ثبت کرده که این وام بصورت کالا کارت ثبت می شود همچنین جهت دریافت سفته الکترونیکی بعنوان ضمانت از طریق برنامه ی آی کاپ اقدام نمایید.

2- از طریق چک صیادی:

یک ششم مبلغ موردنظر بصورت پیش پرداخت و مابقی مبلغ طی 5 چک یک ماهه پرداخت می گردد

که در هر صورت طی 6 قسط نصب انجام می شود.

در نظر داشته باشید قسط اول به عنوان پیش پرداخت و نقد انجام می شود و مابقی طی چک های یک ماهه یا اقساط بانکی پرداخت می گردد.

جهت ثبت نام از سایت cng market قسمت گازسوز کردن خودرو وارد شده سپس روی دکمه ورود به سایت کلیک کرده وارد صفحه ی اصلی شده سپس شماره همراهی که بنام متقاضی می باشد را ثبت و در سطر پایین نحوه ی ورود به مرحله ی بعد را مشخص کنید (رمز عبور یا رمز یکبار مصرف که به شماره ی ثبت شده ی شما پیامک می شود) اگر از طریق کد پیامک شده اقدام کرده اید ، پیامک به شماره ی شما ارسال می شود و بعد وارد مرحله ی تکمیل اطلاعات شخصی و خودروی موردنظر می شوید و بعد از تکمیل این قسمت، لیتراژ مخزن استاندارد و کیت موردنظر که بصورت میکسری (دستی) یا سکونشیال (فابریک کارخانه) انتخاب کرده و به لیست درخواست کنندگان نصب cng بصورت اقساطی اضافه خواهید شد در پایان کارشناسان مربوطه با شما تماس گرفته و جهت تعیین کارگاه مجاز جهت نصب اقدام می گردد.

در نظر داشته باشید که قطعات دارای یکسال گارانتی تعمیر و تعویض هستند در صورت بروز هرگونه مشکل با مراجعه به کارگاه جهت تعمیر یا تعویض قطعه اقدام نمایید.

برچسب :
سبد خرید