ثبت نام کارگاه

آکادمی آموزش سکونشیال

01 تير 1401

3486

آکادمی آموزش سکونشیال

معرفی آکادمی الکتروفن استان قم

آکادمی الکتروفن توانسته با اخذ مجوزهای لازم از سازمان فنی و حرفه ای و مورد تایید بودن اتحادیه کشوری سوخت های جایگزین، ارائه مدرک پایان دوره به شرکت کنندگان در دوره آموزشی و همچنین در اختیار داشتن ابزار و تجهیزات خودرویی بروز برگزاری برخی از دوره ها به صورت آموزش مجازی و دعوت از اساتید به نام و باتجربه صنعت خودرو خدمات نوینی در عرصه آموزش به هنرجویان خود ارائه نماید . همچنین آکادمی الکتروفن امکان ثبت نام هنرجویان شهرستانی را نیز برای دوره های کوتاه مدت فراهم نموده است . تکنولوژی شتابان رشد و توسعه می یابد و در این میان صنعت خودرو جایگاه ویژه ای درجهان دارد به گواهی آمار صنعت خودرو پس از صنعت نفت دومین صنعت مهم کشور به شمار می آید . ابداع و پژوهش در صنعت خودرو بی توقف و باشتاب زیاد درحال گسترش و توسعه است . هرروز شاهد شکوفایی و نوآوری روز افزون در این صنعت هستیم و میدان رقابت همچنان به روی طراحان و مهندسان صنعت خودرو باز می باشد .

توجه به گسترش روزافزون صنایع خودرو و مرتفع نمودن نیازهای حمل نقل ، تولید و نگهداری اصولی خودرو یکی از ملزومات زندگی انسان گشته و همانگونه که باید در چرخه ی تولید ، خودرویی کم هزینه و با بهره وری بالا تولید شود ، در عرصه نگهداری و سرویس اتوموبیل نیز به متخصصین آشنا با صنعت خودرو ، مجرب و توانا برای تعمیر و نگهداری اصولی آن ضروری است . لذا با توجه به تولید انبوه و بسیار متنوع خودرو در جهان اهمیت آموزش صنعت خودرو بیش از پیش مشخص می گردد . از همین رو آکادمی الکتروفن که جزئی از مجموعه تولیدی الکتروفن می باشد این مهم را جزئی از رسالت خود دانسته و از همین اقدام به برگزاری دوره های ویژه صنعت خودرو می نماید .

 

نحوه برگزاری دوره آموزشی

دوره های آموزشی آموزشگاه ها به صورت های مختلف برگزار می شوند و در این دوره ها اساتید مجرب با ترکیب دو روش آموزش تئوری و عملی به شما آموزش های لازم را می دهند و بنابر این می توانید با استفاده از آنها بسیاری از نکات را یاد بگیرید. کسب تجربه در این گونه امور بسیار مهم است و فردی که تجربه کاری داشته و کسی که تجربه ندارد بسیار متفاوت هستند. بنابراین آکادمی الکتروفن این امکان را در اختیار کار آموزان خود قرار می دهد تا بتوانند با استفاده از این اساتید مجرب و کاربلد تجربه خود را بالابرده و در این زمینه موفق شوند

 

ماموریت آکادمی

آکادمی الکتروفن اولین آکادمی ویژه صنعت خودرو در استان قم می باشد که همواره سعی نموده در جهت ارتقا سطح علمی علاقه مندان به این حوزه و همچنین تربیت نیروی کار کارآمد پیشرو باشد .

 

راه های ارتباطی 

آدرس: اســـتـان قــم ، بــلوارالغــدیر ،کـوچـه ۴۵ پلاک ۴ شــمـاره تــمـاس: ۳۳۳۱۹۶۰۰ -۰۲۵ شـــــبــــکـــه اجــــتــماعــــی: academy_El

 

برچسب :
سبد خرید